Domowy piec do pizzy G3Ferrari

G3Ferrari to prestiżowa włoska marka, która od ponad 50 lat inwestuje w jakość, wzornictwo i profesjonalizm.

Produkty zaprojektowane na półwyspie apenińskim. Obecnie nasze produkty dostępne są już w większości krajów europejskich. Z czasem stają się częścią kuchennych nawyków i zwyczajów wielu już nie tylko włoskich rodzin.

Dystrybucja naszych produktów w całej Europie jest dowodem najwyższej jakości, solidności i realizacji stawianych sobie celów. Oferujemy konsumentom szeroką gamę technicznie efektywnych i niezawodnych produktów z włoskim smakiem i dobrą równowagą między wysoką jakością, dobrze zaprojektowanym produktem a przystępną ceną.

Zobacz produkty Strzałka

g3ferrari pizza

Domowy piec do pizzy - gdzie kupić?

Jesteś miłośnikiem pizzy? Z niecierpliwością czekasz na przyrządzenie włoskiego placka we własnym domu? Z myślą o wszystkich entuzjastach tej smakowitej potrawy, ciesząca się uznaniem i popularnością marka G3Ferrari, stworzyła domowy piec do pizzy. Designerskie urządzenie stanie się ozdobą każdej kuchni i sprawi, że domownicy częściej będą jednoczyć siły w celu wspólnego przyrządzenia posiłków. Domowy piec do pizzy jest także doskonałym pomysłem na pizzę - w końcu każdy z nas ją kocha!

No to smacznego!