...nie tylko włoska jakość,ale także włoski styl

G3Ferrari to prestiżowa włoska marka, która od ponad 46 lat inwestuje w jakość, wzornictwo i profesjonalizm.

Produkty zaprojektowane na półwyspie apenińskim. Obecnie nasze produkty dostępne są już w większości krajów europejskich. Z czasem stają się częścią kuchennych nawyków i zwyczajów wielu już nie tylko włoskich rodzin.

Dystrybucja naszych produktów w całej Europie jest dowodem najwyższej jakości, solidności i realizacji stawianych sobie celów. Oferujemy konsumentom szeroką gamę technicznie efektywnych i niezawodnych produktów z włoskim smakiem i dobrą równowagą między wysoką jakością, dobrze zaprojektowanym produktem a przystępną ceną.

Zobacz produkty Strzałka

g3ferrari pizza
mapa

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie możesz kupić nasze produkty!

Piec G3ferrari to sprzęt, z którego ucieszy się każdy miłośnik dobrego jedzenia, a dzięki swojej uniwersalności i poręcznemu kształtowi będzie odpowiedni do każdej kuchni. Będzie również idealnym prezentem dla przyjaciół! Każdy z nas przecież kocha pizzę, a możliwość przygotowania jej niewielkim nakładem pracy w domowym zaciszu spodoba się każdemu.

No to smacznego!

lisc

Blog

Informacje dla głodnych wiedzy

domowy-piec-do-pizzy-dlaczego-musisz-go-miec

31.05.2019 admin

Chrupiące brzegi, cienkie ciasto, ciągnący się ser, świeżutkie składniki i czosnkowo-pomidorowy sos – gdy słyszysz o tym połączeniu, już cieknie Ci ślinka. Właściwie mógłbyś jeść pizzę codziennie albo przynajmniej dwa razy w tygodniu? Z Twoją miłością rozdziela Cię jednak rozsądek, który ma się w opozycji do częstego dzwonienia do ulubionej pizzerii?